Regionalny oddział w Lublinie

SZKOLENIA OBLIGATORYJNE PRZED WAKACJAMI - ZAPISZ SIĘ!

9 lutego 2021 r.

Zapraszamy na szkolenia obligatoryjne wcześniej niż zwykle. Proponujemy szkolenia ON-LINE przed wakacjami z aktualnych tematów. Oczywiście po wakacjach też będziemy zapraszać na szkolenia :). Zapraszamy już teraz!

Serdecznie zapraszamy na szkolenia w ramach obligatoryjnego doskonalenia zawodowego - edycja 2021 jeszcze przed wakacjami. Szkolenia w wygodnej formule ON-LINE. Proponujemy dwa dni szkoleniowe: 10 i 11 czerwca 2021 roku (czwartek-piątek).

10.06.2021 - Kodeks spółek handlowych dla biegłych i księgowych
- tematyka ciągle aktualna. Materiały uaktualnione w 2021 roku. Omówienie zmian w regulacjach Kodeksu spółek handlowych przez radcę prawnego - doradcę podatkowego. Aspekty prawne i podatkowe. Możliwość zadawania pytań, dyskusji. Temat ważny dla biegłych rewidentów wykonujących ale i nie wykonujących zawodu. Świetny wykładowca, praktyk.

11.06.2021 r. - Przychody ze sprzedaży - ustalanie, ujmowanie i prezentacja w świetle ustawy o rachunkowości - temat, który jest ważny w każdym badaniu, ale także w praktyce biegłych rewidentów nie wykonujących zawodu. Ceniony wykładowca, praktyk z doświadczeniem kontrolera, prowadzący własną kancelarię audytorską. Ze względu na konieczność zamówienia materiałów w formie książkowej (SKWP) - bardzo prosimy o mozliwie szybką decyzję o udziale w szkoleniu. Naprawdę warto!

Zapisy jak zwykle w zakładce: SZKOLENIA
Logo PIBR Przejdź do strony PIBR